Slávia STU Bratislava

atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

viac o klube

Prihláste sa do atletického klubu

Slávia STU Bratislava atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

Ďalej

Atletika pre deti

Prihláste svoje dieťa na atletiku.

Práca s mládežou

Ahoj športovec!

Rád beháš, skáčeš, hádžeš a pretekáš sa so svojimi kamarátmi? Chcel by si skúsiť behať ako Zavacký, skákať ako Velďáková a hádzať kladivo ako Hrašnová? Tak neváhaj a príď na nábor do nášho atletického klubu Slávia STU Bratislava na atletický štadión Mladá Garda od 25.augusta do 29.augusta každý deň o 9:00- 12:00 alebo 2. a 3. septembra o 16:00 - 18:00. Prines si so sebou športové oblečenie, tenisky, pitie a chuť športovať. Ak by si mal nejaké otázky, kontaktuj nás na čísle 0949 045 053.

Novinky Správy o novinkách atletického oddielu a jeho členoch.

Prajeme krásne Vianoce a úspešný rok 201…

Atletický oddiel Slávia STU Bratislava Vám praje príjemné prežitie Vianočných sviatkov a veľa úspechov v olympijskom roku 2016.

Read more

Prišiel k nám Mikuláš a našiel si nás na…

Trošku v predstihu, bez svojich verných spoločníkov Anjela a Čerta ale zato nám nechal pre deti kopec balíčkov so sladkou odmenou. Deti si zasúťažili, vybláznili sa s našimi mládežníckymi trénermi...

Read more

Dorast medzi elitou nesklamal

Atletické majstrovstvá Slovenska družstiev dorastu boli posledným majstrovským podujatím dráhovej sezóny. Náš oddiel reprezentovali chlapci aj dievčatá a potešili predovšetkým individuálnymi výsledkami.

Read more

MSR vo viacbojoch s celou sadou medailí

V dňoch 26. a 27. septembra sme na Mladej Garde, našom domovskom štadióne, organizovali atletické majstrovstvá Slovenska vo viacbojoch. Okrem výbornej organizácie nás teší zlato, striebro i bronz.

Read more

Muži aj ženy v Atletickej lige piaty

Už tradične je dátum 15. september rezervovaný pre Majstrovstvá SR družstiev dospelých, čo dnes, v čase atletickej ligy, predstavuje Finále Atletickej ligy. Po roku 2014, kedy sme sa Atletickej ligy nezúčastnili...

Read more

Naši žiaci po 25 rokoch späť vo finále

Na domovskom štadióne nášho oddielu Mladej Garde prebiehalo v sobotu 12. septembra finále družstiev starších žiakov. Po 25 rokoch sa na ňom zúčastnil aj náš oddiel.

Read more

TEREZIA COMPANY podporuje imunitu sloven…

TEREZIA COMPANY sa ako popredný tradičný výrobca prírodných produktov zo  zdraviu prospešných húb a rastlín stal oficiálnym sponzorom slovenského reprezentanta Tomáša BENKA, ktorý sa môže pochváliť absolútnym 1. miestom v šprinte...

Read more

M-SR sa vydarili. Máme 7 medailí

Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v atletike, ktoré prebiehali 1. a 2. augusta na banskobystrických Štiavničkách boli pre väčšinu našich atlétov vrcholom sezóny. Výsledky ukázali, že sme sa na ne pripravili naozaj...

Read more

Muži v lige aj po 3. kole bronzoví

Atletická liga, najprestížnejší domáci seriál, pokračovala v Dubnici nad Váhom tretím kolom. Vďaka dobrým výsledkom si v ňom náš oddiel udržal v celkovom hodnotení tretiu priečku.

Read more

"Slávia STU Bratislava (STUBA) je vysokoškolský atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou, ktorý je založený na tradíciách rodinného zázemia a na oduševnenosti a zanietenosti ľudí milujúcich atletiku."

Stante sa našim pretekárom Čo získate?

  • skvelé tréningové podmienky (prístup na tartanový štadión, do posilňovne, k regeneračným procedúram, na tartan do haly Elán, šatňa, skrinka)
  • skúseného trénera
  • izbu na internáte
  • preplácanie nákladov na preteky GP Slovensko a majstrovské súťaže
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)

 

Kontaktuj nás