Slávia STU Bratislava atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

Atletika pre deti

Prihláste svoje dieťa na atletiku.

Práca s mládežou

Ahoj športovec!

Rád beháš, skáčeš, hádžeš a pretekáš sa so svojimi kamarátmi? Chcel by si skúsiť behať ako Zavacký, skákať ako Velďáková a hádzať kladivo ako Hrašnová? Tak neváhaj a príď na nábor do nášho atletického klubu Slávia STU Bratislava na atletický štadión Mladá Garda od 25.augusta do 29.augusta každý deň o 9:00- 12:00 alebo 2. a 3. septembra o 16:00 - 18:00. Prines si so sebou športové oblečenie, tenisky, pitie a chuť športovať. Ak by si mal nejaké otázky, kontaktuj nás na čísle 0949 045 053.

Novinky Správy o novinkách atletického oddielu a jeho členoch.

• 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Marek Šefránek na majstrovstvách Európy

Šprintér Slavie STU Bratislava Marek Šefránek reprezentoval Slovensko na juniorských majstrovstvách Európy v atletike. Predstavil sa v behu na 100 m.

Read more

Kršákova s 5. miestom z univerziady

Lenka Kršáková prispela k jedenému z najkvalitnejších výsledkov slovenskej atletiky na Svetovej univerziáde v  juhokórejskom Gwang-ču. Ako členka štafety na 4*100m obsadila 5. miesto.

Read more

Naši atléti na Europskych hrách zlatí

Reprezentanti STU Bratislava Tomáš Benko a Lenka Kršáková výrazne prispeli k veľkému úspechu slovenskej atletiky, ktorá na 1Európskych hrách v Baku vybojovala zlato a postup do 2. ligy ME družstiev.

Read more

MSR ml. žiaci: V premiére so zlatom

Dňa 21. júla boli v Skalici na programe premiérové Mjastrovstvá Slovenska mladších žiakov v atletike. Nestratili sa na nich ani naši pretekári a zo Záhoria priniesli zlato.

Read more

Talenty z Kataru na Mladej Garde

Dr. Ľuboš Benko vychoval v Katare jeden z najväčších talentov svetovej atletiky. Dnes sa vrátil na štadión na Mladej Garde, kde atleticky vyrastal a predstavil ďalšie talenty.

Read more

M-SR dorastu: Šesť medailí, skvelé!

Na M-SR dorastencov a dorasteniek postavil náš klub 10 pretekárov pričom až šiesti z nich získali cenný kov. V hodnotení klubov sme skončili na skvelom treťom mieste.

Read more

Muži v Atletickej lige senzačne tretí

V 2.kole Atletickej ligy 2015, ktoré sa konalo 7. júna v Nitre obsadili náš mužský oddiel skvelé tretie miesto.

Read more

Benko a Kršáková skvelí hneď od úvodu

Pretekári Slávia STU Bratislava Tomáš Benko a Lenka Kršáková vstúpili do sezóny víťazne. V 1. lige ČR ovládli beh na 100m. Pre našich šprintérov bolo 2. kolo I. ligy družstiev ČR v...

Read more

Peťa Turčeková pobeží na MS do vrchu

Pretekárka nášho oddielu Peťa Turčeková sa zúčastní majstrovstiev sveta dorastu v behu do vrchu.