Slávia STU Bratislava

atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

viac o klube

Prihláste sa do atletického klubu

Slávia STU Bratislava atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

Ďalej

Atletika pre deti

Prihláste svoje dieťa na atletiku.

Práca s mládežou

Ahoj športovec!

Rád beháš, skáčeš, hádžeš a pretekáš sa so svojimi kamarátmi? Chcel by si skúsiť behať ako Zavacký, skákať ako Velďáková a hádzať kladivo ako Hrašnová? Tak neváhaj a príď na nábor do nášho atletického klubu Slávia STU Bratislava na atletický štadión Mladá Garda 5.9.2016 a 6.9.2016 od 16:30 - 17:30 hod. Prines si so sebou športové oblečenie, tenisky, pitie a chuť športovať. Ak by si mal nejaké otázky, kontaktuj nás na náš e-mail: atletikanagarde@gmail.com.

Novinky Správy o novinkách atletického oddielu a jeho členoch.

V sobotu, 31. decembra 2016, zomrela naš…

V sobotu, 31. decembra 2016, vo veku 70 rokov, zomrela naša členka a bývalá vynikajúca atlétka Eva Šuranová. Eva Šuranová, rodená Kucmanová, sa narodila v maďarskom meste Ózd 24. apríla 1946...

Read more

Bronz s príchuťou zlata!

Veľké okamžiky sa rodia z veľkých príležitostí a práve takú mali prednedávnom vo finále atletickej ligy. Z poctivo odmakaných kôl počas celej sezóny sa zaslúžili o niečo špeciálne. Objímalli sa...

Read more

Výborné výkony zahraničných posíl a skve…

  Záverečné 4. kolo atletickej ligy prinieslo menšie sklamanie, keďže nás ,,Slávistov" predbehli atléti z ŠK ŠOG Nitra. Družstvo mužov si bohužiaľ nedokázalo udržať 3. pozíciu klubov, zaváhali sme presne o...

Read more

Povzbudenie pred 4. kolom AL 2016

Vedenie Atletického oddielu TJ Slávia STU Bratislava ďakuje všetkým, ktorí sa pričinili za pekný úspech v 3. kole AL 2016 v Dubnici nad Váhom.

Read more

Memoriál Tomáša Babiaka tentokrát spolu …

Slovenská technická univerzita v Bratislave spolu s Atletickým oddielom TJ Slávia STU Bratislava hostí v nedeľu 4. septembra 2016 vysokoškolských ale aj ostatných slovenských a zahraničných atlétov v rámci atletickej...

Read more

Skvelé! Máme medailu z ďalekého Tajpej

Atlétka Slávie STU Bratislava uspela v silnej medzinárodnej konkurencii a na International Childrenś Games v Tajpej vybojovala v skoku do výšky bronz.

Read more

AL 3.kolo: Muži tretí so skvelou štafeto…

Atletická liga pokračovala v Dubnici nad Váhom 3. kolom. Naši muži si v nej vybojovali 3. priečku, ku ktorej pridali vynikajúci výkon v štafete na 4*400 metrov.

Read more

Marek Jankovič je majstrom Slovenska!

Náš junior nedal súperom šancu a z majstrovstiev Slovenska v behu na 10 000m si odnáša zaslúžené zlato. Výborným výkonom okrem toho pomohol mužskému oddielu v Atletickej lige.

Read more

"Slávia STU Bratislava (STUBA) je vysokoškolský atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou, ktorý je založený na tradíciách rodinného zázemia a na oduševnenosti a zanietenosti ľudí milujúcich atletiku."

Stante sa našim pretekárom Čo získate?

  • skvelé tréningové podmienky (prístup na tartanový štadión, do posilňovne, k regeneračným procedúram, na tartan do haly Elán, šatňa, skrinka)
  • skúseného trénera
  • izbu na internáte
  • preplácanie nákladov na preteky GP Slovensko a majstrovské súťaže
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)

 

Kontaktuj nás